JUMP TO CONTENT
  1. Full-Time
  2. Permanent
  3. Executive & Hotel Management
  4. Accor

__jobinformationwidget.freetext.LocationText__

The Crown Krakow - Handwritten Collection, Kraków, Poland

__jobinformationwidget.freetext.ExternalReference__

REF161G

General Manager

Region

Europe and North Africa

Opis firmy

The Crown Krakow - Handwritten Collectionto hotel posiadający 44 pokoje, zlokalizowany przy ulicy Królewskiej, w centrum zabytkowej części Krakowa. Znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Starego Miasta, głównych atrakcji turystycznych i miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Położony w XV-wiecznej dzielnicy, dobrze skomunikowany z zabytkami i atrakcjami. Wnętrza inspirowane stylem Art Deco, pełne złoceni i wysokiej jakości materiałów tworzą klimat elegancji i wyrafinowania. Nowoczesne i komfortowe pokoje tworzą harmonijną przestrzeń.

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

  • zarządzanie operacyjne, celem zapewnienia efektywnej działalności obiektu hotelowego z restauracją
  • opracowanie strategii marketingowo - sprzedażowej - pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie i realizacja budżetu operacyjnego
  • wdrażanie rozwiązań, nadzorowanie przestrzegania standardów operacyjnych, optymalizacja procesów
  • budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek obiektu hotelowego i restauracji
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarsko – gastronomicznej – wymóg niezbędny
  • umiejętności kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie hotelowe)
  • umiejętności wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • skuteczności w działaniu i determinacji w dążeniu do celu
  • elastyczności i dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B
  • w przypadku obcokrajowców wymagany jest status rezydenta EU

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

•    stabilną formę zatrudnienia
•    odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego
•    dużą autonomię działania
•    konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
•    komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy
•    szeroki pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)

Diversity & Inclusion for Accor means welcoming each and everyone and respecting their differences by giving priority only to qualities and skills in extending employment and development opportunities. Our ambition is to provide meaningful employment, a warm and welcoming culture, excellent working conditions and to promote the development of all people, including those with disabilities.
When applying, do not hesitate to let us know of any specific needs you may have so that we can take them into consideration.

Browse Jobs