JUMP TO CONTENT
  1. Full-Time
  2. Permanent
  3. MERCURE
  4. Rooms

__jobinformationwidget.freetext.LocationText__

Mercure Szczyrk Resort (opening autumn 2024), Szczyrk, Poland

__jobinformationwidget.freetext.ExternalReference__

REF28417H

KIEROWNIK RECEPCJI ZMIANY NOCNEJ

Region

Europe and North Africa

This vacancy has now expired. Please see similar roles below...

Opis firmy

Dlaczego warto pracować z Accor?
Jesteśmy czymś więcej niż światowym liderem. Witamy Cię takim, jakim jesteś i proponujemy pracę oraz markę, która pasuje do Twojej osobowości. Wspieramy Cię w rozwoju i nauce każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel w Twoim życiu, tak abyś podczas Twojej podróży z nami mógł nadal odkrywać nieograniczone możliwości Accor. Dołączając do Accor, możesz napisać każdy rozdział swojej historii, a razem możemy wykreować jutrzejszą gościnność. Odkryj życie, które czeka na Ciebie w Accor, odwiedź stronę https://careers.accor.com/.
Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważysz się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

Opis oferty pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie, kierowanie, nadzorowanie, rekrutowanie oraz szkolenie zespołu recepcji zgodnie z przyjętymi standardami, aby zapewnić wysoki standard obsługi gości hotelowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Nadzorowanie codziennych operacji recepcji w godzinach nocnych

- Koordynowanie pracy personelu recepcji

- Obsługa gości przy recepcji, w tym zameldowanie, wymeldowanie, udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów

- Zarządzanie rezerwacjami pokoi i sprawdzanie dostępności

- Monitorowanie standardów obsługi gości i wprowadzanie ulepszeń w procedurach recepcji

- Organizowanie szkoleń dla personelu w celu doskonalenia umiejętności obsługi klienta i obsługi systemów informatycznych

- Weryfikacja poprawności raportów systemowych

Kwalifikacje

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

- Doświadczenie na stanowisku Kierownika Recepcji lub Kierownika Recepcji Zmiany Nocnej

- Silne nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu

- Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Umiejętność zarządzania dużym, wielokulturowym zespołem

- Kultura zarządzania zespołem zgodnie z zasadą „Leadership by Example”

- Gotowość do uczestniczenia w szeregu sieciowych szkoleń

- Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 punktów gastronomicznych ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Kompleksem Rekreacyjnym. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego

Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na świecie

Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację w hotelach na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin

Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor

Praca w zespole profesjonalistów

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię

Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Diversity & Inclusion for Accor means welcoming each and everyone and respecting their differences by giving priority only to qualities and skills in extending employment and development opportunities. Our ambition is to provide meaningful employment, a warm and welcoming culture, excellent working conditions and to promote the development of all people, including those with disabilities.
When applying, do not hesitate to let us know of any specific needs you may have so that we can take them into consideration.

Browse Jobs