JUMP TO CONTENT
  1. Full-Time
  2. Permanent
  3. MERCURE
  4. Rooms

__jobinformationwidget.freetext.LocationText__

Mercure Szczyrk Resort (opening autumn 2024), Szczyrk, Poland

__jobinformationwidget.freetext.ExternalReference__

REF23402S

Inspektor Pięter

Region

Europe and North Africa

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
  • Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
  • Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Opis oferty pracy

OPIS  STANOWISKA

Inspektor Pięter pełni kluczową rolę w zapewnianiu wysokich standardów czystości i porządku we wszystkich obszarach hotelu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: nadzór nad działalnością działu Służby Pięter, zapewnienie wykonania zleconych prac zgodnie z procedurami czystości oraz za nadzór nad zespołem personelu sprzątającego. Inspektor w dziale Służby Pięter będzie współpracować z innymi działami hotelu w celu zapewnienia doskonałej jakości obsługi gości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Prowadzenie inspekcji codziennych sprzątań pokoi i obszarów publicznych aby zapewnić zgodność z standardami czystości brandu Mercure;
  2. Monitorowanie wydajności personelu sprzątającego i zapewnienie odpowiedniego rozłożenia obciążenia pracy;
  3. Wykonywanie inspekcji jakościowych, aby zapewnić zgodność z procedurami czystości;
  4. Kierowanie i szkolenie personelu sprzątającego w zakresie prawidłowych technik sprzątania, obsługi sprzętu i środków czystości;
  5. Współpraca z innymi działami hotelu;

Kwalifikacje

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW:

- z doświadczeniem pracy w hotelu na podobnym stanowisku

- z umiejętnością pracy w dużym, wielokulturowym zespole

- z gotowością do szkolenia się z zakresu standardów brandu Mercure

- z profilem osobowości, dla której ważne są takie wartości jak: transparentność działania, wzajemne wsparcie, szacunek dla innych ludzi i empatia

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

Diversity & Inclusion for Accor means welcoming each and everyone and respecting their differences by giving priority only to qualities and skills in extending employment and development opportunities. Our ambition is to provide meaningful employment, a warm and welcoming culture, excellent working conditions and to promote the development of all people, including those with disabilities.
When applying, do not hesitate to let us know of any specific needs you may have so that we can take them into consideration.

Browse Jobs