JUMP TO CONTENT
  1. Full-Time
  2. Internship
  3. Rooms
  4. Accor

__jobinformationwidget.freetext.LocationText__

Novotel Budapest City & Budapest Congress Center, Budapest, HU

__jobinformationwidget.freetext.ExternalReference__

REF29258W

Front Office gyakornok (kötelező szakmai gyakorlat az Accornál)

Region

Europe and North Africa

Company Description

Az Accor szállodalánc több, mint 5400 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!
Dolgozz egy megbízható, nemzetközi nagyvállalatnál, egy gyönyörű, Duna-parti négycsillagos szállodában. Szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk és csalj mosolyt vendégeink arcára! Varázsoljunk együtt élményt az étkezésből! Feel Welcome!

Job Description

Ha minden helyzetre van egy jó megoldásod, szívesen és magabiztosan kommunikálsz angol nyelven, és szeretnél a szálloda arca lenni, ez a te kezdő munkaköröd.

Mik lesznek a feladataid?

  • Munkáddal biztosítod, hogy minden egyes, a szállodában tartózkodó vendég elégedett legyen, szakszerű kiszolgálásban részesüljön az érkezéstől egészen a számla kifizetéséig.
  • Ellátod a check-in, check-out, concierge feladatokat
  • Kezeled a foglalásokat
  • Megismered a számlázás, kasszakezelés feladatait
  • Együttműködsz a szálloda valamennyi részlegével

Mit kínálunk?

  • A szakma alapjainak elsajátítása mentor segítségével
  • Megismerkedés egy vezető szállodalánccal és annak brandjeivel
  • Karrierlehetőség
  • Hallgatói munkabér
  • Térítésmentes étkezés
  • Útiköltség támogatás
  • Részvétel vállalati rendezvényeken, közösségi programokon

Milyen készségeket keresünk?

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Csapatszellem
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Egyéb

  • Munkakezdés: 2024. május - szeptember
  • Front Office Team Member gyakornoki munkakörünk az alábbi szállodákban elérhető: Mercure Budapest Korona / Mercure Budapest Castle Hill / Mercure Budapest City Center / Novotel Budapest Danube / Novotel Budapest City & Budapest City Center / ibis Styles Budapest Center / ibis Styles Budapest City / ibis Budapest Citysouth / ibis Budapest Heroes Square / ibis Budapest Centrum / ibis Győr

Additional Information

Kötelező szakmai gyakorlat (hallgatói munkaszerződés)

Diversity & Inclusion for Accor means welcoming each and everyone and respecting their differences by giving priority only to qualities and skills in extending employment and development opportunities. Our ambition is to provide meaningful employment, a warm and welcoming culture, excellent working conditions and to promote the development of all people, including those with disabilities.
When applying, do not hesitate to let us know of any specific needs you may have so that we can take them into consideration.

Browse Jobs