JUMP TO CONTENT
  1. Full-Time
  2. Permanent
  3. MERCURE
  4. Culinary

__jobinformationwidget.freetext.LocationText__

Mercure Szczyrk Resort (opening autumn 2024), Szczyrk, Poland

__jobinformationwidget.freetext.ExternalReference__

REF21302D

Zastępca Szefa Kuchni

Region

Europe and North Africa

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
  • Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
  • Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Opis oferty pracy

  1. OPIS  STANOWISKA

Współpraca z Szefem Kuchni w zarządzaniu kuchnią hotelową według standardów hotelowych.

  1. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie, organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Sporządzanie zamówień towarowych
  • Sporządzanie kalkulacji
  • Sporządzanie grafików
  • Praca w oparciu o wskaźniki FC
  • Logiczne i optymalne zarządzanie kosztami pracowniczymi i materiałowymi
  • Właściwe wykorzystanie i dbanie o sprzęt kuchenny

Kwalifikacje

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie na stanowisku Zastępcy Szefa Kuchni w sieciowym hotelu powyżej 300 pokoi
  • Silne nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania dużym, wielokulturowym zespołem
  • Kultura zarządzania zespołem zgodnie z zasadą „Leadership by Example”
  • Gotowość do uczestniczenia w szeregu sieciowych szkoleń
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

Diversity & Inclusion for Accor means welcoming each and everyone and respecting their differences by giving priority only to qualities and skills in extending employment and development opportunities. Our ambition is to provide meaningful employment, a warm and welcoming culture, excellent working conditions and to promote the development of all people, including those with disabilities.
When applying, do not hesitate to let us know of any specific needs you may have so that we can take them into consideration.

Browse Jobs